Regisztráció


A Soproni Lőver Íjász Egyesület szeretettel vár minden sporttársunkat a 2018. évi 3D versenyére, Sopron – Brennbergbánya.
A verseny a régiós 3D bajnokság harmadik fordulója!
Időpont: 2018. Július 22.
Helyszín: Sopron - Brennbergbánya

Rendező: Soproni Lőver Íjász Egyesület
A verseny egyedi szabályrendszer szerint kerül megrendezésre!
Kategóriák: NYND Régiós bajnokság szabályzata szerint.

Korosztályok:
Mini -9 évig
Gyerek 10-13 év között
Kadett 14-17 év között
Felnőtt 18-50 év között
Veteránok 51- évtől

A verseny jellege:
3D vadász, 28 célállomással. Célonként két (2) lövés, azonos pontozással! (11, 10, 8, 5, 0)
Piros karó Max. távja 55m
Díjazás: érem, oklevél (min 3 fő felett kategóriánként)

Nevezési díj:
Felnőtt, Kadett: 3500 Ft
Gyerek, mini: 2000 Ft
Helyszíni nevezés: +1500 Ft
Előnevezés: 2018. július 19. (csütörtök) éjfél
Előnevezni: pontos név, email, kategória, korosztály megjelölésével lehet!

Minden előnevező egy meleg ebédben részesül, a helyszínen nevezők számára a meleg étel nem biztosított.
Külön ebéd előre kérhető: 1000 Ft melyet a regisztrációval egy időben kell megtenni a honlapon.
Információk: Király Gábor +3620-9-538-584

Rajtengedély a helyszínen váltható!

VERSENYSZABÁLYZAT (PDF)

Program:
8:00-9:40 - Regisztráció, nevezés, bemelegítés
9:50 - Megnyitó
10:00 - A verseny kezdete
17:00 – Eredményhirdetés

BTE: Király Gábor BTE/2014/122
A verseny mindenki számára nyitott, a részvétel saját felelősségre történik. Versenyen kívüli lövésért kizárás jár! A szervezők a változtatás jogát fenn tartják!

MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!
Név*:
Email*:
Egyesület:
Korosztály*:
Kategória*:
Vendég ebéd*:


Már regisztráltak

Andrási Regő - Ring-SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Baradics Zoltán - Bercsényi DSE - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Baranyai Levente - Nibur SE-Haladás VSE - Gyerek Fiú - OL ( olimpiai)
Baranyai Tamás - Nibur SE-Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Barasits György - SRSE - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Baumgartner Bálint - Soproni Löver Ijász SE - Mini Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Baumgartner Melinda - Soproni Löver Ijász SE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Bódi Dorina - Ring-SE - Gyerek Lány - OL ( olimpiai)
Bokor Dániel - Pacsa - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Csikós Eszter - Ring-SE - Gyerek Lány - BB (barebow)
Csikós Péter - Ring-SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Csóka Dóra - SRSE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Csonka Csaba - Ring SE - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Csonka Csabáné - Ring SE - FN (felnőtt nő) - HU (csigás hunter)
Dallos László - Szentgotthárdi VSE - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Dallos Mariann - Szentgotthárdi VSE - VN (veterán nő) - PB-HB (tradicionális)
Dr.Szabadkai Péter - Soproni Löver SC - VF (veterán férfi) - TR-LB (longbow)
Dugmanics NOÉMI - NÁDASDI HÉTDOMBI IFJÚSÁGI KSE 10424 - Gyerek Lány - TR-RB (vadászreflex)
DUGMANICS TAMÁS - NÁDASDI HÉTDOMBI IFJÚSÁGI KSE 10423 - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
DUGMANICSNÉ DOMBAI BEÁTA - NÁDASDI HÉTDOMBI IFJÚSÁGI KSE 10689 - FN (felnőtt nő) - HU (csigás hunter)
Dula Attila - Magyaróvári íjász sportegyesület. - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Erdei Renáta - BHÍE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Farkas Mihåly - TEA - VF (veterán férfi) - HU (csigás hunter)
Fogarasi Róbert - SRSE - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Fullér Dávid - Hévíz Sk Festetics György Íjász Szakosztály - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Gajdi József Csaba - Nibur SE-Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Gilicze Kristóf - Soproni Lövér Ijasz Egyesület - Mini Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Györgyné Kereszt Piroska - RING SE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Hermán Péter - Négy kos hie Lenti - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Hodács Viola - Nibur SE-Haladás VSE - FN (felnőtt nő) - TR-LB (longbow)
Horváth András - Nibur Se - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Horváth Balázs - Gyepű Farkasai - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Horváth Bálint Gergely - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Kadett Fiú - BB (barebow)
Horváth Dávid - Nibur Se - Kadett Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Horváth Huba - Ring SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Horváth Péter - Hidegségi Hagyományőrzők - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Ifj.Csonka Csaba - Ring SE - FF (felnőtt férfi) - CU (csigás CU)
Jáger Dániel - Soproni Löver Íjász Egyesület - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Kele Ferenc - Hévíz Sk - VF (veterán férfi) - HU (csigás hunter)
Kiss gabor - SRSE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Korándi Szilárd - Szentgotthárdi VSE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Krajcár Péter - SRSE - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Krauszpek János - Hévíz Sk - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Krauszpek Krisztián - Hévíz Sk - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Kukorelli Edit - Magyaróvári Íjász Sportegyesület - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Lázár Ákos - Nincs - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Létay Zoltán - Szentgotthárdi VSE - VF (veterán férfi) - CU (csigás CU)
Lőrik Lilla - Lőver Íjász Egyesület - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Lovász Béla - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Luka Dániel - RING SE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Luka Sándor - RING SE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Magyar Balázs - Lővér íjász s. E. - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Mesics Kálmán - Szentgotthárdi VSE - VF (veterán férfi) - BB (barebow)
Meskó Andrea - TEA - FN (felnőtt nő) - HU (csigás hunter)
Murgui Attila - Ring SE - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Németh Ákos - SRSE - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Németh Ákos - SRSE - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Pál Csaba - RING SE - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Pill Zoltán - RING SE - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Prekop Gabriella - Ring SE - FN (felnőtt nő) - TR-LB (longbow)
Puljer Alex - Soproni Lövér Íjász Egyesület - Mini Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Sándor Bendegúz - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Sándor Róbert - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Seres Armand - Nibur Se Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Szabó Árpád - Alóörsi S.E. - VF (veterán férfi) - CU (csigás CU)
Szabó Péter - Sagitarius - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Szabolcsi Bálint Bence - Haladás-Nibur SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Szalai István - Ring SE - VF (veterán férfi) - TR-LB (longbow)
Szalay István - Hanyi Íjász Hagyományőrző Egyesület - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Szilágyi Imre - Soproni Löver Ijász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Takacs Gergo - NiburSE - Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Talpas Gy. Csaba - Ring-SE - VF (veterán férfi) - BB (barebow)
Tomsics Balázs - NiburSE-Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Tóth Krisztián - - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Varga István - Hanyi íjászok HE - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)