Regisztráció


A Soproni Lőver Íjász Egyesület szeretettel vár minden sporttársunkat a 2018. évi 3D versenyére, Sopron – Brennbergbánya.
A verseny a régiós 3D bajnokság harmadik fordulója!
Időpont: 2018. Július 22.
Helyszín: Sopron - Brennbergbánya

Rendező: Soproni Lőver Íjász Egyesület
A verseny egyedi szabályrendszer szerint kerül megrendezésre!
Kategóriák: NYND Régiós bajnokság szabályzata szerint.

Korosztályok:
Mini -9 évig
Gyerek 10-13 év között
Kadett 14-17 év között
Felnőtt 18-50 év között
Veteránok 51- évtől

A verseny jellege:
3D vadász, 28 célállomással. Célonként két (2) lövés, azonos pontozással! (11, 10, 8, 5, 0)
Piros karó Max. távja 55m
Díjazás: érem, oklevél (min 3 fő felett kategóriánként)

Nevezési díj:
Felnőtt, Kadett: 3500 Ft
Gyerek, mini: 2000 Ft
Helyszíni nevezés: +1500 Ft
Előnevezés: 2018. július 19. (csütörtök) éjfél
Előnevezni: pontos név, email, kategória, korosztály megjelölésével lehet!

Minden előnevező egy meleg ebédben részesül, a helyszínen nevezők számára a meleg étel nem biztosított.
Külön ebéd előre kérhető: 1000 Ft melyet a regisztrációval egy időben kell megtenni a honlapon.
Információk: Király Gábor +3620-9-538-584

Rajtengedély a helyszínen váltható!

VERSENYSZABÁLYZAT (PDF)

Program:
8:00-9:40 - Regisztráció, nevezés, bemelegítés
9:50 - Megnyitó
10:00 - A verseny kezdete
17:00 – Eredményhirdetés

BTE: Király Gábor BTE/2014/122
A verseny mindenki számára nyitott, a részvétel saját felelősségre történik. Versenyen kívüli lövésért kizárás jár! A szervezők a változtatás jogát fenn tartják!

MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!


Már regisztráltak

Ábrahám Zoltán - Delta í.e. - FF (felnőtt férfi) - CU (csigás CU)
Andrási Regő - Ring-SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Bányi Sándor - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Baradics Zoltán - Bercsényi DSE - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Baranyai Levente - Nibur SE-Haladás VSE - Gyerek Fiú - OL ( olimpiai)
Baranyai Tamás - Nibur SE-Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Barasits György - SRSE - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Baumgartner Bálint - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Mini Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Baumgartner Melinda - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Beke Gábor - Nibur SE-Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Bódi Dorina - Ring-SE - Gyerek Lány - OL ( olimpiai)
Bögi Alajos - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Bognár Bence - Nibur SE- Haladás VSE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Bokor Dániel - Pacsa - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Bozsoki Balázs - - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Bulin Andrea - Hétdombi - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Császár Liza - Cserszegtomaj SK - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Csikós Eszter - Ring-SE - Gyerek Lány - BB (barebow)
Csikós Péter - Ring-SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Csóka Dóra - SRSE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Csombók Barna - Hanyi Táltoscsikók - Mini Fiú - PB-HB (tradicionális)
Csombók Imre - - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Csombók Imréné - SRSE - FN (felnőtt nő) - PB-HB (tradicionális)
Csonka Csaba - Ring SE - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Csonka Csabáné - Ring SE - FN (felnőtt nő) - HU (csigás hunter)
Czeglédi Imre - - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Czinege Máté - Hanyi Íjász Hagyományőrző Egyesület - Gyerek Fiú - PB-HB (tradicionális)
Czinege Noémi - Hanyi Íjász Hagyományőrző Egyesület - Mini Lány - PB-HB (tradicionális)
Czinege Vivien - Hanyi Íjász Hagyományőrző Egyesület - Kadett Lány - PB-HB (tradicionális)
Dallos László - Szentgotthárdi VSE - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Dallos Mariann - Szentgotthárdi VSE - VN (veterán nő) - PB-HB (tradicionális)
Dezsőné Cser Edit - Hétdombi IKSE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Donázy Imola - Haladás Vse- Nibur SE - FN (felnőtt nő) - HU (csigás hunter)
Dr Fodor Ilona - Hanyi Íjász Hagyományőrző Egyesület - FN (felnőtt nő) - PB-HB (tradicionális)
Dr.Szabadkai Péter - Soproni Lőver Íjász Egyesület - VF (veterán férfi) - TR-LB (longbow)
Dubek László - - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Dugmanics NOÉMI - NÁDASDI HÉTDOMBI IFJÚSÁGI KSE 10424 - Gyerek Lány - TR-RB (vadászreflex)
DUGMANICS TAMÁS - NÁDASDI HÉTDOMBI IFJÚSÁGI KSE 10423 - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
DUGMANICSNÉ DOMBAI BEÁTA - NÁDASDI HÉTDOMBI IFJÚSÁGI KSE 10689 - FN (felnőtt nő) - HU (csigás hunter)
Dula Attila - Magyaróvári íjász sportegyesület. - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Erdei Renáta - BHÍE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Fábos György - Cserszegtomaj SK - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Fábos Levente - Cserszegtomaj SK - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Farkas Mihåly - TEA - VF (veterán férfi) - HU (csigás hunter)
Fogarasi Róbert - SRSE - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Fonyó Zoltán - Sárvári HIE - FF (felnőtt férfi) - CRB (számszeríj)
Fullér Dávid - Hévíz Sk Festetics György Íjász Szakosztály - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Fülöp János - - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Fülöp József - SRSE - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Fülöpné Németh Gyöngyi - SRSE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Gadavics András - RING SE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Gajdi József Csaba - Nibur SE-Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Géczi Zoltán - BHIE - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Gilicze Kristóf - Soproni Lövér Ijasz Egyesület - Mini Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Gyolcs Bence - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Gyerek Fiú - BB (barebow)
Györgyné Kereszt Piroska - RING SE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Hergovits Dóra - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Gyerek Lány - TR-RB (vadászreflex)
Hermán Péter - Négy kos hie Lenti - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Hetzer Imre - - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Hodács Viola - Nibur SE-Haladás VSE - FN (felnőtt nő) - TR-LB (longbow)
Horváth András - Nibur Se - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Horváth Balázs - Gyepű Farkasai - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Horváth Bálint Gergely - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Kadett Fiú - BB (barebow)
Horváth Dávid - Nibur Se - Kadett Fiú - TR-RB (vadászreflex)
horváth dori lilla - - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Horváth Huba - Ring SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Horváth István - Fertőrákosi lövész klub - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Horváth Máté - Ring SE - Kadett Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Horváth Péter - Hidegségi Hagyományőrzők - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Horváthné Baumgartner Eszter - Nibur SE - Haladás VSE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Ifj.Csonka Csaba - Ring SE - FF (felnőtt férfi) - CU (csigás CU)
Jáger Dániel - Soproni Löver Íjász Egyesület - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Kele Ferenc - Hévíz Sk - VF (veterán férfi) - HU (csigás hunter)
Keszőcze János - RING SE - VF (veterán férfi) - BB (barebow)
Kiss gabor - SRSE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Kiss Lászlo - - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Kondora Cecilia - Haladás VSE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Konkoly László - Zalaegerszeg - VF (veterán férfi) - CU (csigás CU)
Korándi Szilárd - Szentgotthárdi VSE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Krajcár Péter - SRSE - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Krauszpek János - Hévíz Sk - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Krauszpek Krisztián - Hévíz Sk - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Kristian Fulemits - SZIU - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Kukorelli Edit - Magyaróvári Íjász Sportegyesület - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Lázár Ákos - Nincs - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Lázár István - - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Létay Zoltán - Szentgotthárdi VSE - VF (veterán férfi) - CU (csigás CU)
Lőrik Lilla - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Lovász Béla - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Luka Dániel - RING SE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Luka Sándor - RING SE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Magyar Balázs - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Mesics Kálmán - Szentgotthárdi VSE - VF (veterán férfi) - BB (barebow)
Meskó Andrea - TEA - FN (felnőtt nő) - HU (csigás hunter)
Mikó Péter - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Kadett Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Molnár Ferenc (Midesz) - - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Nagy Zsolt - Bercsényi DSE - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Németh Ákos - SRSE - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Németh Attila - SRSE - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Pál Csaba - RING SE - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Pill Zoltán - RING SE - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Prekop Gabriella - Ring SE - FN (felnőtt nő) - TR-LB (longbow)
Puljer Alex - Soproni Lövér Íjász Egyesület - Mini Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Rabotka György - Sárvári HIE - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Rabotka György Viktor - Sárvári HIE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Rakonczai Erzsébet - Ring SE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Ratting Erik - Fertörákos lövész klubb - Gyerek Fiú - PB-HB (tradicionális)
Sándor Bendegúz - Soproni Lőver Íjász Egyesület - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Sándor Róbert - Soproni Lőver Íjász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Schmidt Csaba - Peytu Í.H.E. - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Schmidt Tibor - Peytu Í.H.E. - VF (veterán férfi) - TR-LB (longbow)
Seres Armand - Nibur Se Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - HU (csigás hunter)
Simán László - Zalaegerszrg - VF (veterán férfi) - CU (csigás CU)
Szabó Árpád - Alóörsi S.E. - VF (veterán férfi) - CU (csigás CU)
Szabó Péter - Sagitarius - FF (felnőtt férfi) - PB-HB (tradicionális)
Szabolcsi Bálint Bence - Haladás-Nibur SE - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Szaksz Henriette - Sárvári HIE - FN (felnőtt nő) - TR-RB (vadászreflex)
Szalai István - Ring SE - VF (veterán férfi) - TR-LB (longbow)
Szalay István - Hanyi Íjász Hagyományőrző Egyesület - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
Szilágyi Imre - Soproni Löver Ijász Egyesület - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Takacs Gergo - NiburSE - Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)
Talpas Gy. Csaba - Ring-SE - VF (veterán férfi) - BB (barebow)
Tejfel Sándor - Solyom ie. zeg. - FF (felnőtt férfi) - CU (csigás CU)
Tomsics Balázs - NiburSE-Haladás VSE - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Torma József - Ring SE - FF (felnőtt férfi) - CU (csigás CU)
Tóth Krisztián - - FF (felnőtt férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Tóth Zoltán - Soproni Lőver Íjász Egyesület - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Varga Árpád - Egyéni - VF (veterán férfi) - TR-RB (vadászreflex)
Varga István - Hanyi íjászok HE - VF (veterán férfi) - PB-HB (tradicionális)
varjas endre - srse - FF (felnőtt férfi) - TR-LB (longbow)
Varjas Hunor - - Mini Fiú - PB-HB (tradicionális)
Varjas Vidor - - Gyerek Fiú - TR-RB (vadászreflex)
Vigh Csaba - Tatabányai IE - FF (felnőtt férfi) - BB (barebow)